1. Accueil
  2. fr
  3. a propos de nou ...
  4. emplois
  5. racunovodja

Računovodja

Operations | Slovenia
LinkedIn icon Twitter icon Facebook icon

Je čas za novo poglavje v vaši karieri? Vabimo vas, da se pridružite računovodstvu mladega, hitro rastočega podjetja. Ste dobro uigrani na svojem področju, obvladate knjigovodstvo in računovodstvo ter ste pripravljeni v delovni vsakdan še naprej vključevati računovodsko-knjigovodska opravila? Si želite soustvarjati pri vpeljavi računovodskih procesov v podjetje in sodelovati pri digitalizaciji računovodskih procesov?

MESI je inovativno podjetje, specializirano za razvoj naprav, ki pomagajo zaposlenim v medicini in zdravstvu. Naše inovacije se uporabljajo v 50 državah in zanje smo prejeli številne nagrade in certifikate. Naš glavni produkt je MESI mTABLET, ki se brezžično povezuje z različnimi diagnostičnimi moduli. Na enem mestu zbira vse diagnostične meritve in zgodovino pacienta za hitro in učinkovito diagnostiko.

Vaše naloge:

  • kontrola in samostojno opravljanje računovodsko-knjigovodskih opravil;
  • vodenje glavne in pomožnih knjig (obračun proizvodnje, saldakonti, materialne in trgovinske evidence …);
  • kontrola in izvajanje domačega in tujega plačilnega prometa, vodenje hišne blagajne;
  • izdelava periodičnih in letnih zaključnih obračunov v skladu z zakonskimi in strokovnimi določili ter internimi navodili;
  • priprava statistik in poročil;
  • implementacija in odgovornost davčnih in zakonskih sprememb;

Od vas pričakujemo:

  • ustrezno izobrazbo in vsaj 5 let delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih;
  • poznavanje obračuna davkov (DDV, DDPO …);
  • poznavanje finančno-računovodskih in davčnih predpisov;
  • dobro poznavanje programov Microsoft Office;
  • aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika;
  • natančnost, odgovornost in fleksibilnost;
  • visoke analitične sposobnosti;
  • poznavanje materialnega računovodstva oziroma izkušnje iz proizvodnega podjetja;
  • prednost je poznavanje programa Panteon ali Odoo;

Nudimo vam:

  • redno in stimulativno plačilo;
  • možnost dolgoročnega sodelovanja;
  • delo v mednarodnem, spodbudnem in stabilnem delovnem okolju;
  • stalno strokovno izobraževanje;
  • obilo priložnosti za osebnostni razvoj;
  • možnost opravljanja dela na daljavo (hibridni model);
  • odlično kavo, sadje in ostale pomembne malenkosti za dober delovni dan,
  • druge ugodnosti, ki vam jih z veseljem predstavimo na razgovoru.

Veselimo se, da se bomo spoznali!